Про громадську організацію "Захист вкладників «Дельта»

Фото 4

Вкладники Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк», з метою захисту своїх прав та охоронюваних законом інтересів створили Громадську організацію "Захист вкладників «Дельта», яка є громадським об'єднанням із статусом юридичної особи.

Організація створена 05 квітня 2015 року, зареєстрована в державному реєстрі — 28 квітня 2015 року. Реєстраційний номер 1433646. Усі бажаючи можуть перевірити на сайті «Реєстру громадських об'єднань».

Ідентифікаційний код юридичної особи  -  39996312.

Головою правління Організації обрано члена Ініциативної групи вкладників Дельта Банку Клименка Дмитра Сергійовича

На нашому сайті опубліковані:  Статут організації, бланк заяви для вступу в ряди організації.

E-meil       zvdelta@gmail.com

В Фейсбук створена група Громадська організація "Захист вкладників «Дельта»
Усі бажаючи вступити до організації приєднуйтесь до группи у Фейсбук.

Основною метою створення та діяльності Організації є захист законних прав і свобод, соціальних, економічних та інших спільних інтересів її членів, захист прав та охоронюваних законом інтересів вкладників і клієнтів Публічного акціонерного товариства «Дельта банк», в тому числі вчинення Організацією в інтересах вкладників банку будь-яких законних дій, які спрямовані на збереження їхніх вкладів, сприяння у виплаті їм таких вкладів у повному обсязі згідно чинного законодавства України уповноваженим суб'єктом.

Для вступу в організацію необхідно заповнити, підписати і відправити на ім'я організації Відповідну заяву. Відправляти необхідно поштовим відправленням за адресою, яка вказана в шапці заяви.
Вкладники, які відправили свої заяви про вступ до організації, будуть прийняті до лав її членів. Громадська організація виступає в ролі правового інструменту, який дає можливість здійснювати захист прав та інтересів вкладників Дельта Банку офіційно, організовано і системно. Наявність у організації статусу юридичної особи, свого бланка, друку, органів управління, які обираються на загальних зборах її членів, дозволяє організації офіційно представляти інтереси громадян у правотношениях з іншими суб'єктами (ФГВФО, НБУ, ВРУ, КМУ, ГПУ та ін.), мати певний статус в переговорному процесі, звертатися від імені організації із запитами, подавати позови до суду і т.д.

Членам організації буде відкритий доступ до текстів запитів, заяв та інших документів, які складаються організацією в інтересах своїх членів. Отримати доступ до цих документів члени організації зможуть за допомогою своїх електронних поштових скриньок (тих самих, адреси яких вони вказали в заяві).  Тому, просимо серйозно підходити до питання заповнення даних у вищевказаній заяві, в т.ч. адрес своїх e-mail.

Вже зараз  члени організації зможуть знайти документи, необхідні для захисту їх прав в рамках кримінального процесу. Це і заяви по вже відкритого кримінального процесу проти посадових осіб НБУ і Дельта Банку, а також заяви про скоєння злочину посадовими особами Фонду, який незаконно відмовляє у виплатах заощаджень деяким вкладників допомогою блокування операцій за їх рахунками. Надалі буде відкритий доступ до судового процесу проти НБУ та Фонду.
Члени організації можуть розраховувати на отримання від неї безкоштовної юридичної допомоги.

Члени Громадської організації "Захист вкладників «Дельта» не обмежені в своїх правах приймати участь у інших організаціях і у всіх акціях і заходах групи «Націоналізація Дельта Банку».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 комментарий к записи “Про громадську організацію "Захист вкладників «Дельта»”

  1. алла:

    Молодцы,,, другое дело ,,, Валентин , Дима ресспект и уважение ,,,

Оставить комментарий